Фарма в аматорському спорті

Обговорення питань нашого здоров'я
Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 31.10.12 11:02

Пропоную скидати сюда назви доступних пересічному аматору препаратів і обговорювати їх шкідливість ,і можливу корисну дію ( ну і звичайно вичерпну інфу про їх пряме показання лікарями).

Всі щось намагаються "їсти" , давайте дізнаємось що.
Модер цього розділу людина з освітою думаю підправить.Також цікаво зачепити тему вітамінів і БАДів.

пропоную почати з анаболычних стероїдів.. Щоб не тягнути сюди простирадла інфи , давайте обговорювати конкретні препарати.

Аватар користувача
vile.gnus
*********
Повідомлень: 3046
З нами з: 25.3.08 00:07
Стать: чол
Звідки: с. Капитоновка

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення vile.gnus » 31.10.12 11:59

про стероиды - это к Саше Кольнаго.

может начнем со спортпита, как более безобидной темы? а там и откровения пойдут :gerl:

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення gylka » 31.10.12 12:05

Думка хомячків, які повні нулі, на тему лікарських засобів...? мда... І яка ціль теми? Тобто яка РЕАЛЬНА ціль теми?
Крім того далеко не кожен скаже правду про те чи щось вживає і який має досвід через це, зі зрозумілих причин...
Ну це типу як домогосподарки говорять про елементи квантової фізики, одночасно згадуючи бога... В "пісочницю", імхо...

Аватар користувача
Вовчег
* * *
Повідомлень: 387
З нами з: 10.8.09 16:35
Стать: чол
Звідки: Киев,Нивки

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Вовчег » 31.10.12 12:08

Ага. Зразу всі зізнаються шо вживають(вживали) анаболіки :lol: Особливо враховуючи процедуру їхнього отримання.
Що до бадів-вітамінів-просто таблеток з аптеки:

Элеутерококк - вільно продається в аптеках. Реально підвищує працездатність (з"являється відчуття перебору енергії, яку треба кудись діти). Підвищує серцебиття - тому мабудь для велотренувань не особливо підходить (хоча хто зна).Підвищує апетит. ІМХО - можна пити перед короткими гонками або перед силовими вправами. 100% рослинне походження.

АТФ - 2 тижні прийому - зростає витривалість. Час відновлення пульсу скорочується. Можна жерти перед змаганнями і тренуаннями. Видається без рецепту.
Будь реалистом - требуй невозможного

Аватар користувача
Obi-Wan
* * *
Повідомлень: 300
З нами з: 13.11.08 11:36
Звідки: Голосієво

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Obi-Wan » 31.10.12 12:45

Зі спортивних харчових добавок - креатин. Є каталізаторм гліколізу та забезпечує ресинтез міозинового АТФ. В результаті підвищує працездатність та стимулює розвиток волокон.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 31.10.12 18:08

Невже ніхто не ходить в зальчік зимою,і масу не піднімає..
Ми колись метаном балувались, працює.
Дуже цікаво було б висвітлити саме цей вид стимуляторів ,особливо для тих, хто має проблеми із ємністю метаболічних процесів, і не може побудувати мускулатуру використовуючі енергетичний надлишок загального обміну.

ось трішкі про механізм дії
Как действуют стероиды

Механизм действия стероидов на клеточном уровне очень сложен, однако, хотя бы общие, схематические представления об этом процессе следует иметь. Попадая в кровь, молекулы стероидов разносятся по всему телу, где на них реагируют клетки скелетных мышц, сальные железы, волосяные мешочки, определенные участки мозга и некоторые эндокринные железы. Избирательное накопление анаболических стероидов и тестостерона в организме связано с наличием в клетках так называемых «органов мишеней» — специфических молекулярных структур белковой природы, которые называются рецепторами. Эти внутриклеточные рецепторы для тестостерона, во-первых, отличаются от рецепторов других стероидов (эстрогенов, гестагенов, кортикостероидов и других) и, во-вторых, взаимодействуют с анаболическими стероидами как родственными для тестостерона соединениями. В связанном виде комплекс рецептор-стероид транспортируется через цитоплазму клетки в клеточное ядро, где взаимодействует с белками. В результате этого происходит стимуляция синтеза всех видов нуклеиновых кислот и «запускается» процесс образования новых молекул белка. Эти новые молекулы или используются внутри клетки, или освобождаются из клеток и разносятся кровью (иммуноглобулины, фибриноген, транспортные белки крови и другие)

Аватар користувача
evgen_priest
* * *
Повідомлень: 245
З нами з: 7.9.08 13:47
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення evgen_priest » 1.11.12 00:03

Кулиненков Олег Семёнович Фармакологическая помощь спортсмену, может что интересное или нужное найдёте.
Житель планеты Земля

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення meral » 1.11.12 02:05

вообще даже по поводу приема витаминов до сих пор споры не утихают.

вред очень сильно зависит от конкретного человека. без конультации врача и анализов крови вообще лучше ничего не принимать.

присоденюсь к вопросу о цели темы.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
makushima
* * * * *
Повідомлень: 1453
З нами з: 15.3.07 23:17
Skype: makushima1
Стать: чол
Звідки: Киев>>>

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення makushima » 1.11.12 02:56


присоденюсь к вопросу о цели темы.
Тема к здоровью не имеет никакого отношения.
Я бы её назвал "Как из себя выжать всё и ещё чуточку" :dash2: :lol:

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 1.11.12 09:06

Я дуже поважаю ВК і аудиторію за те що, навіть коли ти не підозрюєш що в світі існують відмінні від твого погляди, то тут тобі в коректній (по можливості) формі дадуть це зрозуміти.

Вивчення ассортименту фарм арсеналу який можливо або не можливо застосовувати в аматорському спорті, є дуже корисною справою ,тому що для тих хто займається саме реальним спортом (а не крутить лічильники всіх підряд тем і не забуває там залишити свайо мненійє)важлива підтримка через підбір харчування, його корекція, прийом індивідуально підібраних вітамінів , а для декого і навіть в сліпу пошук засобів поміцніше, є дуже актуальними.
Це тема не закликає пхати в себе те що не розумієш, а насамперед розуміти і вивчати наслідкі і досвід інших. Я знаю як найменше двох "Василів" ,які в себе пхають дуже міцні препарати, просто тому що комусь це щось дало.
Тому і цікаво повитягувати назви препаратів і їх обговорити.
І іще. повернуся до поглядів.
Тілесна оболочка людини є тимчасовою, АЛЕ невідємною частиною людини, і процесс її розвитку і вдосконалення не можна назвати дурною справою... А от міра і погляди на процеси цього вдосконалення теж існують різні.

Історія кажещо самі старі факти и про вживання допоміжних засобів відносять ще до древніх греків які вживали залози тварин як гормональні анаболіки.

про лікарів: там хтось вище щось писав про лікарів.. Моє ставлення приблизно таке, - Лікарям, так само як і суддям, або ментам живим би я не віддався)))
Востаннє редагувалось 1.11.12 09:19 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення meral » 1.11.12 09:19

ну ты же понимаешь что реально спортом тут занимается мало народу. большинство просто катает. даже те кто участвуют в соревнованиях не все тренируются специально.
а те кто занимаются - ничего конкретно не скажут,ибо чревато(публичный источник всетаки).
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 1.11.12 09:21

Ну якщо на вк є місце для існування дебільних компютерних ігор онлайн , то чому для спортивної фракції тут не знайдеться місце , ну хоча б як для елітарної?

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення gylka » 1.11.12 09:36

Це тема не закликає пхати в себе те що не розумієш, а насамперед розуміти і вивчати наслідкі і досвід інших.
1. Хто ручатиметься за достовірність описаного чужого досвіду...
2. Вибірка буде дуже викривлена, навряд чи тут хтось опише негативний досвід. Думаю причини не треба пояснювати...
3. Отримавши викривлену вибірку хтось таки може захотіти спробувати (типу "а фіглі, он той чувак не здох же..."). А спробувати простому чуваку з вулиці не так і просто, так як збувати такі рецептурні ліки лівим людям - кримінал. Що підсунуть тобі якісь ділки анонімні, яку підробку і т.д. - одному богу відомо... Тут і в рядових аптеках пишуть що немало підробок на звичайних ліках, а ці високоприбуткові - взагалі російська рулетка.
4. Це не додасть абсолютно ніякого розуміння, так як прочитати "я пробував преперат Х і мене прьот" - це... не варто і продовжувати. Для цього мабуть треба було пару років в меді провчитись. Ті хто реально розуміють що це і які воно несе ризики - це пара людей на цьому форумі мабуть і навряд чи вони щось писатимуть позитивне, все таки не дарма ж ці ліки в усьому світі видаються тільки за рецептом лікаря.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 1.11.12 09:54

Це тема не закликає пхати в себе те що не розумієш, а насамперед розуміти і вивчати наслідкі і досвід інших.
1. Хто ручатиметься за достовірність описаного чужого досвіду...
2. Вибірка буде дуже викривлена, навряд чи тут хтось опише негативний досвід. Думаю причини не треба пояснювати...
3. Отримавши викривлену вибірку хтось таки може захотіти спробувати (типу "а фіглі, он той чувак не здох же..."). А спробувати простому чуваку з вулиці не так і просто, так як збувати такі рецептурні ліки лівим людям - кримінал. Що підсунуть тобі якісь ділки анонімні, яку підробку і т.д. - одному богу відомо... Тут і в рядових аптеках пишуть що немало підробок на звичайних ліках, а ці високоприбуткові - взагалі російська рулетка.
4. Це не додасть абсолютно ніякого розуміння, так як прочитати "я пробував преперат Х і мене прьот" - це... не варто і продовжувати. Для цього мабуть треба було пару років в меді провчитись. Ті хто реально розуміють що це і які воно несе ризики - це пара людей на цьому форумі мабуть і навряд чи вони щось писатимуть позитивне, все таки не дарма ж ці ліки в усьому світі видаються тільки за рецептом лікаря.
Гілка ну хочу я зтобою спілкуватись , ти заангажований типочок.
Лікі зараз пьє хто як хоче, про лікарів я вже казав, вони регулють популяцію населення , і до лікування мають дуже посереднє відношення ..
Про небезпеку я скажу так.. ЇЇ не більше ніж вживати бухло невідомого виробництва або їжу напівфабрикати із супермаркетів .
Не флудьте в темі будь ласка. Якщо тема буде не цікавою вона сама в трюм впаде.

ЗНАНІЙЄ НАШЕ ВСЬО.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення gylka » 1.11.12 10:21

Я не заангажований, всього-навсього звичайний хомячок і інтернет-воїн який повний нуль в темі... але саме для таких людей (99,9% популяції) специ (лікарі) і пояснюють "что такое хорошо, а что такое плохо". Ось в двух словах для домогосподарок по першим лінкам з гугла:
http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/anab ... roids.html

До речі про порівняння з алкоголем, то ось таку картинку склепали з Ланцетівської статті:
Зображення
Оригінал тут:
http://www.thelancet.com/journals/lance ... 4/fulltext
ЗНАНІЙЄ НАШЕ ВСЬО.
Ця тема до знань не має ніякого відношення...

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Gornostai » 1.11.12 10:34

"Химия-химия, уся жо_а синяя!"(С) детский стишок
Ребят, тема конечно, противоречивая. Не все поймут цель ее создания, хотя при этом многие пихают в себя стока всякого разного... Не так ли?
Поэтому давайте все же отойдем от "лирики" в виде пользы/вреда и "доцильности" этой темы.

Вадим, тебе уже указали, что никто, реально жрущий тяжелую фарму тут ничего писать не будет, да ты и сам это понимал.
А поговорить про отдельные препараты... ну это такое, можно, но без четкой системы эти таблетки - тоже самое, что и тренировки без плана.

Історія кажещо самі старі факти и про вживання допоміжних засобів відносять ще до древніх греків які вживали залози тварин як гормональні анаболіки.

про лікарів: там хтось вище щось писав про лікарів.. Моє ставлення приблизно таке, - Лікарям, так само як і суддям, або ментам живим би я не віддався)))
По "природным" стимуляторам: один из самых мощных - маточное молочко. Но там трудности с его хранением, поэтому употреблять нужно на пасеке. Был советский препарат из молочка - Апилак.
Менее мощный, но удобный стимулятор/восстановитель - цветочная пыльца.
Про жень-шень знают все.. Напомню про пантокрин (вещество из молодых рогов оленей). Вот только то, что попадает к нам в виде БАДов наверняка к этому не имеет отношения.
Хорошим анаболическим эффектом обладает аминокислота метионин (его много в твороге). Опять же для печени (как самому растущему органу в нашем организме) полезно.
А вот еще: препарат содержащий тестостерон растительного происхождения - Трибестан (болгары делают из водяного ореха) и его аналоги.
Еще вот краем уха слышал ширяют Актовегином (вытяжка из крови телят) спортсменов - типа снижает чувствиительность тканей к гипоксии, улучшает утилизацию молочной кислоты. Но, думаю это от бедности, были б деньги на ЭПО - ширяли бы им ))


Извини, конкретно по всяким "метанам" и др ничего не скажу, не пользовал.
ось трішкі про механізм дії

Как действуют стероиды
Кроме "как действуют" неплохо бы читать " побочные эффекты". Гормоны это очень непростая система, очень зыбкая, лучше пять раз подумать, стоит ли ее расшатывать...

ЗЫ: Ментам, судьям и врачам, как впрочем и всем в этом мире, нужен не ты лично, а твои деньги :ROFL:
evgen_priest За книжку Куленкова спасибо, почитаю.
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 1.11.12 12:42

Гілка ,ти коли хочеш то можеш бути корисним в темі. Я і не альо, що у гугла можна і це запитати .
Табличка про залежність і про шкідливість фізичному стану дуже корисна.

А от від Горностая було б цікаво більше про застосування сучаних анаболічних стероїдів. Бо хавають їх безбожно і в неперевіреній якості.
Є практичне питання ,Чи допоможе анаболічна стимуляція в комплексі із програмою фізичних навантажень і відповідним харчуванням, в період міжсезоння, підняти силу в мязах з якими ми працюємо..а також силову витривалість , ну і звичайно саму масу. І чи можливо весною очикувати приріст в швидкісно-силових дисциплінах.
Питаю для дріща.))

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Gornostai » 1.11.12 12:51

А от від Горностая було б цікаво більше про застосування сучаних анаболічних стероїдів.
Вадим, я ПАС.
Во первых, я никогда не интересовался этой темой, во вторых, чтобы быть в курсе вопроса, нужно постоянно лопатить чужой опыт, новые препараты, самому что-то делать, на ком -то отрабатывать схемы. Откудова у меня энто???
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

PashokZp
*
Повідомлень: 26
З нами з: 17.3.12 16:17
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення PashokZp » 1.11.12 13:47

Гілка ,ти коли хочеш то можеш бути корисним в темі. Я і не альо, що у гугла можна і це запитати .
Табличка про залежність і про шкідливість фізичному стану дуже корисна.

А от від Горностая було б цікаво більше про застосування сучаних анаболічних стероїдів. Бо хавають їх безбожно і в неперевіреній якості.
Є практичне питання ,Чи допоможе анаболічна стимуляція в комплексі із програмою фізичних навантажень і відповідним харчуванням, в період міжсезоння, підняти силу в мязах з якими ми працюємо..а також силову витривалість , ну і звичайно саму масу. І чи можливо весною очикувати приріст в швидкісно-силових дисциплінах.
Питаю для дріща.))
не знаком с применением фарм препаратов в вело именно,но так не выйдет,и думаю самое логичное будеть применять имено фарм.препы имено с начала сезона и на пик выходит к концу,исходя из того что если в межсезонье ты будешь употреблять и потом перестанеш,то к началу сезона а особено середине у тебя будет такой откат,что не то что крутить педали ты даже трахаться будешь с трудом...

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення gylka » 1.11.12 17:23

Гілка ,ти коли хочеш то можеш бути корисним в темі. Я і не альо, що у гугла можна і це запитати .
Табличка про залежність і про шкідливість фізичному стану дуже корисна.
Заради справедливості то "табличка" (тобто діаграмка) звичайно ж адекватна не на всі 100% . Складалось все як завжди методом експертних оцінок, але журнал не наводив імена експертів і загалом прив"язування явищу залежності чи умовна "загальна шкода" кількісній величині - дуже суб"єктивно. А з іншої сторони стаття писалась не в журналі "мурзілка" або якихось інших вітчизняних чи СНДшних профільних які не варті паперу на яких вони друкуються, а все таки в The Lancet, чий авторитет високий і на цю статтю не гидують посилатись наукові журналісти і лікарі-писаки (де я, власне, і прочитав про цю статтю декілька років тому).

А так, господи, качковські білдеро-ліфтерські сайти, там вагон інфи. З надійністю не вищою ніж тут і не вищою ніж у іншої писанини на заборі. Правда там негативні аспекти не сильно розкриваються, так як сурові мужики ж ці качки... а сурові мужики повинні мовчати, коли їм боляче або мають проблеми!

Аватар користувача
Anton_gotos
Модератор
Повідомлень: 4591
З нами з: 11.7.07 18:52
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Anton_gotos » 2.11.12 18:55

___
Бус, я аватарку тебе нашел с шоссейным допингом :) Сорри, не мог не запостить)
Зображення

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення Vadim Bus » 2.11.12 22:17

Дякую Антон, виглядають смачненько. :good:

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення usafa » 2.11.12 22:29

а метан в аптеке безрецепта продают ?
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення gylka » 2.11.12 22:33

а метан в аптеке безрецепта продают ?
Ні, звичайно.

Якщо бачиш, що десь дають - телефон 102. 8)

Аватар користувача
usafa
*********
Повідомлень: 3754
З нами з: 20.3.11 16:00
Звідки: киев , нявки

Re: Фарма в аматорському спорті

Повідомлення usafa » 2.11.12 22:56

по метану у меня был опыт в юности:
подкинул мне одногрупник пачку (у него мама в аптеке тогда работала)ну хотелось нарастить массу))
взял я эти колёса на весенний трёхнедельный сбор в Херсон (академическая гребля)
нагрузки были большие , ибо тренировался с ребятами которых на какойто чемпионат готовили ...
основная еда была - овсянка , макароны
по приезду в Киев , пару недель боялся к чему-то прикасаться ,буквально в руках всё ломалось и рвалось)
но как весил 85кг так оно и осталось...


креатин - эта штука свободно продается
раньше брал когда ездил в отпуск в крым на пару недель покупаться )
просто плавать неочень люблю , а с этой шнягой можно довольно долго плескаться
только очень легко нарваться на подделку , пару сезонов точно мне попался фэйк ((
всякий раз ,как со мной соглашаются, я чувствую , что сболтнул глупость
Keep calm and love Ukraine.


Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей