Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання.

Повідомлення 8RydeR » 6.6.10 22:24

Зображення Отже, Ви - новачок у велосипедній справі або на цьому сайті?
Ви мешкаєте неподалік від станцій метро Осокорки, Позняки, Харківська, Вирлиця, Бориспільська?
Ви бажаєте кататися в компанії?

Тоді Ви потрапили туди, куди Вам потрібно було потрапити!

Я дам Вам відповіді на питання, які закономірно виникають у кожного новачка.

Зображення Запитання №1: З ким кататися? Де знайти компанію?

На нашому форумі є кілька розділів, де організовують покатушки з району майже щовечора. Тобто, є організатор, який анонсує місце зустрічі, час зустрічі та маршрут, і всі бажаючі приєднуються до цієї покатушки.

Маю зауважити, що організатор може озвучити ряд вимог. Наприклад, Вас можуть попрохати мати при собі шолом (в групі Ваша особиста безпека - це вже безпека групи), передню фару та задній-блимаючий ліхтарик (щоб Вас могли помітити автомобілісти та колеги-велосипедисти).

Також на форумі є гілки, де можна домовитися про поїздку без організатора. В таких гілках, як правило, залишають повідомлення а-ля "сьогодні після 18.00 хочу покататися в ППС", після чого очікують на відповідь людини, яка теж шукає компанію. В таких гілках можна шукати супутників для постійних поїздок вдвох-втрьох по певному маршруту.

Зображення Перейдемо тепер безпосередньо до тем:

"Харьковский ONLINE!" - це основна тема розділу "Осокорків / Позняків / Харківської", тут можна шукати попутників на будь-який час, будь-якого темпу і в будь-які місця.
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 09&t=98214

"Вечерние/дневные велопрогулки. Сезон 2013" від Ketsal-Koatl та соратників.
Це вечірні і денні велопрогулянки в неспішному темпі.
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 4&t=126589

"S добрым утром!!"
Особливість покатушки: "Стартуем раненько утром..."
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 09&t=75732

"ВЕЛО-ВОДНЫЕ ПРОЦЕДУРЫ", постійного організатора немає.
Особливість цих покатушок заключається в "поплавать после рабочего дня."
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 26&t=50789

Харьковский, алле! (НОН-СТОП)
Це тема для покатушек в якомога більш стрімкому темпі, без зупинок і переважно по лісах-грунтам.
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 09&t=98219

Пятничные покатушки выходного дня
Це покатушки з ночівлею на один-два дні.
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 9&t=117327

"Покататься сейчас! (для тех, у кого внезапно нашлось время) "
Думаю, назва теми говорить сама за себе. В цій темі відписуються велосипедисти з уцього Києва.
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 26&t=52057

*****

Зображення Якщо у Вас виникли якісь питання, або Ви щось не зрозуміли чи не знаєте де правильно запитати, Ви можете написати про це в Темі для спілкування на сторонні теми нашого розділу і Вам обов'язково спробують допомогти.

последняя редакция: kiv 05.06.2013
Востаннє редагувалось 6.6.10 22:27 користувачем 8RydeR, всього редагувалось 1 раз.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення 8RydeR » 6.6.10 22:25

Запитання №2:Як поводити себе в колоні велосипедистів? Як поводити себе на дорозі? Як поводити себе на тротуарі?

Розглянемо правила дорожнього руху:
Spoiler
Show
1.3. Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.
Якщо автомобіліст Вас пропустив - не полінуйтеся подякувати йому жестом. Якщо автомобіліст порушив правила - спробуйте пояснити йому, в чому він неправий. Інколи вони просто не знають, що велосипедист - теж учасник дорожнього руху.
Також зауважу, що я спокійно можу послать хама-автомобіліста до японських богів. "не стесняясь в выражениях".

6.1. Рухатися по дорозі на мопедах дозволяється особам, які досягли 16-річного, на велосипедах - 14-річного віку. Під час руху по дорозі водій мопеда та пасажир, якого він
перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.

Для водіїв мопедів і велосипедів місцевими органами виконавчої влади може бути встановлена картка, в яку заноситься інформація про водія і яку водії мопедів чи велосипедів у такому разі повинні мати при собі.

6.2. Мопеди і велосипеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного.

6.3. Для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на мопеді необхідно увімкнути освітлення, на велосипеді - ліхтар (фару).

6.4. Водії мопедів і велосипедів, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80-100 м.

6.5. Водії мопедів і велосипедів можуть перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати транспортним засобом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.

6.6. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, водії мопедів і велосипедів зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

6.7. Водіям мопедів і велосипедів забороняється:
а) керувати мопедом або велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості - з неувімкненою фарою і заднім ліхтарем на мопеді чи без світлоповертачів на велосипеді;

б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд є велосипедна доріжка;
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
ґ) їздити не тримаючись за руль та знімати ноги з педалей (підніжок);
д) перевозити пасажирів на велосипеді, за винятком дітей до 7 років, на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками;
е) буксирування мопедів і велосипедів;
є) буксирування причепа, не передбаченого для експлуатації з цими транспортними засобами.

6.8. Водії мопедів і велосипедів повинні виконувати вимоги інших пунктів цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.
При проїзді перехресть потрібно орієнтуватися на:
Spoiler
Show
а) вимоги регулювальника
б) сигнали світлофора
в) знаки приорітету

Знаки приорітету при проїзді перехресть:

Зображення
Знак "Дати дорогу".
"дати дорогу" - вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;

Зображення
Знак "проїзд без зупинки заборонено". За своїм значенням прирівнюється до "дати дорогу", відрізняється вимогою обов'язкової зупинки перед проїздом перехрестя.

Зображення
Знак "головна дорога". Надає право першочергового проїзду перехресть.

Зображення
Знак "кінець головної дороги". Скасовує право першочергового проїзду перехресть.

Зображення
Доповнююча табличка до знаків "Дати дорогу", "Головна дорога".
Жирна лінія - головна дорога, тонка - другорядна дорога.
При роз'їзді з транспортом, який знаходиться з Вами на рівнозначних дорогах потрібно керуватися правилом перешкоди праворуч. Тобто, Ви маєте пропустити транспорт, що наближається до вас з правої сторони.
Перейдемо безпосередньо до правил руху, прийнятих між велосипедистами:
- не можна обганяти ведучого колони і не можна відставати від замикаючого. Замикаючий, в свою чергу, не має права Вас обганяти.
- не можна робити несподіваних, різких маневрів. Якщо Вам потрібно зупинитися, повернути, змінити швидкість руху - попередьте про це своїх колег.
- старайтеся тримати максимально прямолінійну траєкторію

Сигнали про зміну траєкторії руху чи швидкості руху можна подавати вголос або руками.
Сигнали руками:
- рука піднята уверх - зупинка
- ліва рука, показує ліворуч - поворот ліворуч
- права рука, показує праворуч - поворот праворуч

***

Прошу обговорювати!

Я думаю, що ми багато чого ще змінимо, доповнимо і видалимо.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
dialektik
* * *
Повідомлень: 433
З нами з: 20.5.10 22:48
Skype: StanislawBeh
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский, КПИ

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення dialektik » 6.6.10 22:43

Теперь остаётся перейти к практическим занятиям. #crazy_pilot

Ещё бы добавил вопрос "Как держать двухколёсного друга в форме"
Тут смотреть ветки:
Полезные ссылки для новичков
Велосипедные цепи и уход за ними
и начать с Устройство велосипеда

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення ВелоДім » 7.6.10 08:21

Ещё бы добавил вопрос "Как держать двухколёсного друга в форме"
это оффтоп в данном разделе. для таких воросов у нас есть и технозона и велотреп. не нужно пытаться в одну тему впихнуть невпихуемое - получится много излишней информации. здесь давайте только покатушках утровечерадня
Зображення

Аватар користувача
S@int
* * * * *
Повідомлень: 1137
З нами з: 2.2.07 16:50
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення S@int » 7.6.10 10:29

Блин, раньше половина новичков пугалась требований фара/шлем, а теперь и другая половина испугается, когда увидит столько текста. Тема нужная, но только с перечислением тем, и главное, подробным объяснением, в какой теме кто собирается и КАК ездит. Чтобы новички понимали, что с Максудом, например, нужно ехать на вечерние расслабляющие, а на тренировочно-апхильные хорошо подумать... А правила и все такое можно объяснить на месте, главное, чтоб приехали на старт.
З.Ы. напоминает заманивание в какую-то секту, гг

Аватар користувача
Wild
* *
Повідомлень: 68
З нами з: 29.8.10 19:05
Skype: wildennn
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки/Бортничи

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Wild » 29.8.10 19:32

Спасибо. Как новичек, узнал много нового по ПДД и движению в группе.
I'm loving it (c)

Freelancer
* *
Повідомлень: 147
З нами з: 28.7.07 10:38
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Freelancer » 30.8.10 09:29

Хотелось бы добавить что велосипедистам запрещен поворот налево при наличии более 1 полосы движения.
И к стати вопрос, можно ли велосипедистам проезжать круговые развязки?

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення 8RydeR » 30.8.10 09:48

И к стати вопрос, можно ли велосипедистам проезжать круговые развязки?
Самому цікаво :)

Думаю, кругові розв'язки можна проїжджати, якщо при цьому ми не висовуємося з крайнього правого ряду.
Тобто, якщо 2 крайні праві ряди виходять праворуч, а кругова розв'язка при цьому продовжується ліворуч, то лісапєдіст може їхати тільки праворуч.

Я і лісапєдісти регулярно порушуємо ці правила здорового глузду на Харківській площі :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Ba_se_v
*
Повідомлень: 27
З нами з: 2.8.10 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Ba_se_v » 30.8.10 11:57

И к стати вопрос, можно ли велосипедистам проезжать круговые развязки?
Самому цікаво :)

Думаю, кругові розв'язки можна проїжджати, якщо при цьому ми не висовуємося з крайнього правого ряду.
Тобто, якщо 2 крайні праві ряди виходять праворуч, а кругова розв'язка при цьому продовжується ліворуч, то лісапєдіст може їхати тільки праворуч.

Я і лісапєдісти регулярно порушуємо ці правила здорового глузду на Харківській площі :)
В правилах ничего не сказано про ограничения движения на кругу. Грубо говоря круговое движение - Набор "Т" образных перекрестков. Где движение по кругу - верхняя часть буквы Т. Соответсвенно, к проезду кругового движения применяется таже практика, что и для этих перекрестков. Съезд с кругового движения - поворот на право. Движение по кругу - движение прямо!
Соответсвенно водители автомобилей должны выполнить действия согласно пункту
16.2. На регулируемых и нерегулируемых перекрестках водитель, поворачивая в правую сторону или в левую сторону, должен уступить дорогу пешеходам, которые переходят проезжую часть, на которую он поворачивает, а также велосипедистам, которые двигаются прямо в попутном направлении.
Главное ехать соответсвенно разметки, в парвом ряду, если она есть(((

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Arkis » 11.9.10 21:04

- рука піднята уверх - зупинка
- ліва рука, показує ліворуч - поворот ліворуч
- права рука, показує праворуч - поворот праворуч[/quote]

Обратил на это внимание, во время покатушки Страусы и Доты.. Удивился, а читаю - правда так.. Не понятно почему указание направлений движения и остановки не соответствует ПДД, согласно которым это производится только левой рукой, не зависимо на машине вы, на велосипеде или на мотоцикле.. Так как у нас right hand drive - правосторонее движение. И показ в колонне правой рукой не будет заметен другим участникам движения, особенно автомобилистам.
Согласно ПДД. Левая рука вверх - остановка, левая рука прямая в сторону - поворот влево, левая рука в сторону и согнута вверх под углом 90 градусов - поворот вправо. Вот теперь и думай, проезжая с колонной велосипедистов, ехать по ПДД или по правилам форума)) Надеюсь меня за это не изгонят;) буду показывать двумя руками))

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення 8RydeR » 11.9.10 22:20

Обратил на это внимание, во время покатушки Страусы и Доты.. Удивился, а читаю - правда так.. Не понятно почему указание направлений движения и остановки не соответствует ПДД, согласно которым это производится только левой рукой, не зависимо на машине вы, на велосипеде или на мотоцикле.. Так как у нас right hand drive - правосторонее движение. И показ в колонне правой рукой не будет заметен другим участникам движения, особенно автомобилистам.
Согласно ПДД. Левая рука вверх - остановка, левая рука прямая в сторону - поворот влево, левая рука в сторону и согнута вверх под углом 90 градусов - поворот вправо. Вот теперь и думай, проезжая с колонной велосипедистов, ехать по ПДД или по правилам форума)) Надеюсь меня за это не изгонят;) буду показывать двумя руками))
ліва рука під прямим кутом - це неінтуітивно. Бо більшість водіїв не згадають відразу, шо таке ліва рука, зігнута в лікті.

Права рука дає водіям чітко зрозуміти, куди я їду.

А хороший замикаючий взагалі повернеться до водія і покаже йому, куди повертає група. І впевниться в тому, що той зрозумів.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

ManyMan
*
Повідомлень: 12
З нами з: 30.8.09 14:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення ManyMan » 19.11.10 00:04

а я все выремя показываю движение вперед левой поднятой рукой вверх, но не на 180, а градусов на 110-130
мне как водителю так понятней. и не могу понять зачем показывать водителю остановку ведь ты же (велосипедист) едешь в правом крайнем, у бровки...и что, водитель увидя твой знак "остановки" тоже остановится или будет снижать скорость? все равно же водитель едет по паралельному пути, не пересекая траекторию движения велосепедиста. А так я таким жестом показываю водителю что например, двигаясь по дороге прямо перед поворотом направо я буду двигаться прямо, а не поворачивать, т.е. если он собрался повернуть направо, то ему сначала следует пропустить меня прямо, а уже пропустив завершать маневр направо, в другом случае может возникнуть аварийная ситуация :duma:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення 8RydeR » 19.11.10 00:17

а я все выремя показываю движение вперед левой поднятой рукой вверх, но не на 180, а градусов на 110-130
я, як водій, такого знаку не зрозумів би.

І трактував би його як знак "астарожна, бібізяна на дорозі" попередження про поворот ліворуч.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

ManyMan
*
Повідомлень: 12
З нами з: 30.8.09 14:58
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення ManyMan » 19.11.10 15:58

як можна зрозуміти "поворот ліворуч" по знаку що показує в напрямку руху рухомого тіла, тобто прямо (вперед) ?!!?
А якщо б ти побачив такий знак "/|" - піднята ліва рука вліво, то як би ти його зрозумів??
за шість років на велосипеді я від жодного водія не чув жодного натяку на те, що вони мене не розуміють і не приймав участі у жодному дтп, мабуть тому що я ще не зустрічав таких кльових водіїв як ти, дякувати Богу :)

Аватар користувача
Cactus
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 25.4.10 11:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Борщаговка

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Cactus » 30.4.11 16:20

А на мой взгляд лучше уж показать что ты принимаешь влево. Как минимум- намекнуть, что ты собираешься освободить место тем, кто хочет повернуть направо. :unknown:
Воспоминания это боль. Это то, чего уже не вернуть.
Ищите Бога в своем собственном сердце, вы не найдете Его больше нигде.

Аватар користувача
Мари_я
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 14.9.10 13:55
Skype: http://vk.com/id202987178
Стать: жін
Звідки: Кременчуг - КИЕВ

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Мари_я » 9.6.11 00:06

Прошу, Вас рассказать мне "новенькой" девочке почему возле тем... строчки красненькие и не бегут, красненькие и бегут, просто чёрные, красные в кружочке с маленьким кружочком, и т.д. где найти обозначения этого??? А то вроде со всем разобралась, ездить 25-30 км по лесу ночью научилась, всем премудростям катания тоже научилась, а вот с такой мелочью не могу))) Обидно
Неудача не делает человека неудачником. Попытка делает его победителем.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення 8RydeR » 9.6.11 00:17

бгггг, да, на такі питання я ще не відповідав на велофорумі :)

За великим рахунком, наскільки я розумію.

червоне і мигає - активна тема, в якій багато пишуть з непрочитаними повідомленнями
червоне і не мигає - тема з непрочитаними повідомленнями
зелене і мигає - активна тема, в якій багато пишуть без непрочитаних повідомлень
зелене і не мигає - тема без непрочитаних повідомлень

Де знайти систематизовані означення, не знаю :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Аватар користувача
Мари_я
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 14.9.10 13:55
Skype: http://vk.com/id202987178
Стать: жін
Звідки: Кременчуг - КИЕВ

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Мари_я » 9.6.11 00:54

бгггг, да, на такі питання я ще не відповідав на велофорумі :)

За великим рахунком, наскільки я розумію.

червоне і мигає - активна тема, в якій багато пишуть з непрочитаними повідомленнями
червоне і не мигає - тема з непрочитаними повідомленнями
зелене і мигає - активна тема, в якій багато пишуть без непрочитаних повідомлень
зелене і не мигає - тема без непрочитаних повідомлень

Де знайти систематизовані означення, не знаю :)

Ой, пасибо))) Приятненько так, знать что всё это значило :veselo:
Неудача не делает человека неудачником. Попытка делает его победителем.

Аватар користувача
sticky_pipe
* * *
Повідомлень: 286
З нами з: 31.7.11 20:29
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення sticky_pipe » 18.8.11 23:51

Для новичиков, как бороться с собаками:

Обычно все поступают так, в страхе вкручивают сильнее при виде бегущей и гавкающей собаки - это неправильно, вы можете налететь на что-то и вообще это не правильно убегать от собак, попытайтесь во время собачей атаки, смотря собаке в глаза сказать громко, что то типа "тихо" "fuuuuuck" при этом быть абсолютно уверенным. в 80% случаев после разговоров с собаками они уходят - теряют интерес, эти собаки как "гопники" - берут на понт своим гавканьем и все.

Аватар користувача
Mamaukera
*
Повідомлень: 4
З нами з: 21.8.11 11:46
Стать: жін

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Mamaukera » 21.8.11 12:59

в пдд имеется тема 6.7 водителям мопедов и велосипедов запрещается....
!подпункт : гг) ездить не держась за руль и снимать ноги с педалей (подножек);
шутники.. не хватает подпунктов:
бггг) закрывать руками глаза при пересечении сложных развязок;
ыыыы) покидать транспортное средство до полной его остановки

по поводу предупреждающих сигналов руками - вставлю свои пять к:

Учитывая, что:
а) по умолчанию транспортное средство (ТС) пребывающее в движении - движется прямо, поэтому спецсигналы о движении прямо не нужны. За исключением пересечения развилок - в этом случае велосипедист выкидывает левую руку в сторону, сообщая участникам движения (читать автотранспорту) о том, что он НЕ поворачивает вправо. (так как по-факту он покидает свой родной правый край дороги, ибо "велосипедный правый край" проходит НЕ вдоль правой полосы дороги, а вдоль ОБОЧИНЫ)

б) велосипедист ВСЕГДА должен придерживаться крайней правой стороны дороги, поэтому сигналы о повороте Вправо важны только в условиях движения в колонне - для следующих за ним велосипедистов. Здесь, естественно, надо использовать правую руку поднятую в сторону (левая рука согнутая в локте у автомобилистов = их правой вытянутой в сторону руке в праворульных ТС)

в) рука поднятая вверх - однозначно остановка ТЗ.

Аватар користувача
Iron Will
* * * *
Повідомлень: 735
З нами з: 27.12.12 19:07
Skype: dikiy9001
Стать: чол
Звідки: Осокорский старожил

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення Iron Will » 24.2.13 19:35

Вот чего я никак не смог понять это того, как проезжать такие развилки как Ленинградская площадь, когда едешь с Черниговской в сторону Института химии или развилка возле Выдубычей, когда нужно добраться до Московской площади, а там две полосы, которые сворачивают вправо и их почти анриал переехать. =(
Лю-у-уди –- л-о-оси. (с)

Дякую тобі, Боже, за Specialized!

Аватар користувача
kiv
 
Повідомлень: 6323
З нами з: 8.6.09 21:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення kiv » 24.2.13 19:46

ну Ленинградка проезжается во все стороны хорошо в любое время суток, но если сомнения, можно перейти через подземный переход. А Выдубичи да, то по-моему мнению самое дурацкое место, но там глаза можно просто закрыть на время проезда и делов, правда некоторые потом ругаются..
Ибо, какой нормальный человек будет ехать ночью, на велосипеде по южному мосту во втором ряду, где носятся тачки со скоростью 120км/час :eek:

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення konst » 24.2.13 19:50

Что мешает погуглить? На обе ситуации есть готовые решения.
В первом случае переезжаешь проспект Мира и останавливаешься на углу, после чего стартуешь на зеленый свет вместе с машинами. Способ описан наверное во всех статьях по ПДД для велосипедистов. Ну либо можно по-шоссейному - перестроиться в режиме бога и повернуть.
Во втором метров за 100-150 смещаешься на разделительную между первым и вторым рядом и идешь по ней, уходящие с моста машины объезжают тебя справа. Чем выше твоя скорость при этом, тем лучше. Для неуверенных в себе есть городская электричка, незагруженный Дарницкий мост и прочие пути огородами.

Аватар користувача
kiv
 
Повідомлень: 6323
З нами з: 8.6.09 21:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення kiv » 24.2.13 19:56

первый и без режима бога проезжается нормально, и можно вот эти рокировки не делать. А на Выдубичах да, днем у тебя получится перестроится с первой полосы поближе ко второй, когда там даже просвета нет между машинами + поворачивающее направо с третьей полосы. А так да, в принципе как ты написал и есть.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Для новачків у велосипедній справі! Відповіді на питання

Повідомлення konst » 24.2.13 20:05

Не, ну утром в час пик на Южном мосту действительно как в том анекдоте нехай щастить. А в остальное время как-то всегда без проблем проезжал, хотя место действительно не очень.


Повернутись до “Осокорки \ Позняки \ Харьковский”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей