Маршрут: ІФранківськ-Надвірна-Бистриця-Поляниця_татарів-Микуличин-Вижній Березів-Шешори-Коломия
Місце збору: 18:00 Київ-Пас
Старт: 18:00
Місце фінішу: Коломия
Кілометраж: 225 (набір висоти 3700м)
Ґрунт/асфальт: 35/65
Темп: 15-20
Брати з собою: все для 3-денного походу
Туди : 43-й потяг до ІФранківська або 143 до Надвірної
Назад : 358-й потяг з Коломиї
Ночівлі цивільні (варіант наметів звичайно ж теж можливий)
Реєстрація
Зареєстровано: 8
Учасники:
- addonis +5 01.04.2018 19:35
- Третий 02.04.2018 00:28
- denplay 05.04.2018 22:35