02.09.2017 (R) Гульва

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
current
*
Повідомлень: 34
З нами з: 19.11.16 20:27
Стать: чол

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення current » 31.8.17 20:11

Приветствую. Встану в очередь.

Центурион
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 1.9.17 13:17
Стать: чол
Звідки: академгородок

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Центурион » 1.9.17 13:33

Дуже хотів би з вами поїхати дозвольте?))

Центурион
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 1.9.17 13:17
Стать: чол
Звідки: академгородок

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Центурион » 1.9.17 13:34

Я новичок на цьому сайті але досить досвідчений

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 1.9.17 13:35

Поки що група набрана.
Якщо хтось зніметься з реєстрації - прошу.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Центурион
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 1.9.17 13:17
Стать: чол
Звідки: академгородок

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Центурион » 1.9.17 13:43

Можна поєднатися???

Центурион
* *
Повідомлень: 70
З нами з: 1.9.17 13:17
Стать: чол
Звідки: академгородок

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Центурион » 1.9.17 13:44

Зрозумів

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 2.9.17 18:45

Всім дякую.
Маршрут проїхали, файний, різноманітний.
Через фотік у мене в кишені і безліч краєвидів субота вийшла занадто матрасна :duma: , адже ведучий-фотограф - це те саме, що монашка-простітутка :crazy: .
Треба виправлятися }) .
Бонусом за матрасну їзду було те, що нікого не згубили і маємо файні фото-спогади (у кого що є - скидайте, я свої вже оброблюю), зроблю спільний альбом.
П.С. і да, дисципліна - це не моя забаганка, а засіб підвищення якості покатушки. Хто не вірить моєму досвіду - продемонструю вживу.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

current
*
Повідомлень: 34
З нами з: 19.11.16 20:27
Стать: чол

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення current » 2.9.17 19:51

Дякую всім за компанію.
Свіже повітря, чудові краєвиди їхалось просто чудово.
І спасибі, що не залишили на узбіччі після чергового проколу *oops*

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 2.9.17 19:56

Постав свічку у церкві :molba:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Seo7
завжди у нашій пам'яті
Повідомлень: 180
З нами з: 22.7.15 10:42
Стать: чол
Звідки: Киев, Святошин

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Seo7 » 2.9.17 20:31

Что можно сказать, очень душевненько прокатились. Отличный маршрут, хорошие грунтяшки, ну и куда же без немного песка :)
Ань спасибо за организацию и такой замечательный трек. Ребята спасибо за компанию.
Создаю WEB-сайты 8-)

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення leh.valensa » 2.9.17 22:41

Поки фотографи готують справжні фотки, викладаю затравку:
Зображення

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 2.9.17 22:59

І я маю маленький "засвєт" :D (це той лісок, який більшість зрізали)
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Denyam
*
Повідомлень: 41
З нами з: 19.9.16 13:33

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Denyam » 3.9.17 07:48

И моё телефонофото ^^
Зображення

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Andrey12 » 3.9.17 12:50

П.С. і да, дисципліна - це не моя забаганка, а засіб підвищення якості покатушки. Хто не вірить моєму досвіду - продемонструю вживу.
Я так понимаю этот мелкий шрифт касался в большей степени меня, т.к. именно мне высказали довольно красноречивое дисциплинарное взыскание и обвинили во всех смертных грехах, в т.ч. в том, что в###юсь и послали в Дубки. В том, что я тебя Аня подрезал или проехал слишком близко (очередной раз), не спорю виноват - хотя мне кажется это больше психологический момент. Но с другими моментами соглашусь с трудом:
>> разрывы группы
по-моему в субботних форматах разрывы группы уже давно стали стандартом: уезжающие вперед из группы здоровья, отстающие от орга, и едущие вместе с оргом (как правило первые приезжающие на финиш), и эти гармошки то собираются, то разваливаются. И как правило никто никого не ждет, каждый "наедается" в меру своих возможностей и желаний, что ты сама не раз озвучивала. Т.е. честно говоря немного не понял в чем моя вина, когда уезжал вперед с теми кто едет быстрее - повторюсь, раньше это не порицалось, а теперь стало смертным грехом. При том, что в условиях четко было написано, что едем не жалея калорий, без лишних остановок - как бы на это и надеялся записываясь на покатушку, соответственно между очередными остановками, невысоким темпом и старался немного наверстать отсутствие нагрузки небольшими вырываниями вперед (пару раз сам, а в основном с теми у кого есть навигация). Ну да рассчитывал, что будет стандартная спартанская суббота, а оказался матрас и меня послали в Дубки...
>> задержки группы теми, кто вырвался вперед (в т.ч. без навигации), остановился, ждет и тормозит всех.
Когда такое происходило из-за меня честно говоря не понял. Как правило, если отъезжал вперед сам, то всегда на поворотах останавливался на обочине, либо заранее спрашивал, либо пропускал и ехал за остальными. Тем более тоже частенько поворачиваем не туда, когда едем даже с теми у кого есть навигация, возвращаемся или догоняем группу, или ожидаем орга при не понимании куда ехать, и снова таки когда из-за этого происходила задержка группы едущей сзади не особо понял, т.к. повторюсь как правило мы ждем на обочине, группа проезжает и мы едем за ними. Причем ситуация типичная...
>> отсутствие навигации
личная проблема того, кто едет (сзади или впереди - не важно), что не раз подтверждалось тем, что никто никого в субботних форматах не ждет, тем более в пределах киевской области. Тем более в условиях написано, что едущий вперед считается знающим дорогу, соответственно, если отсутствие навигации никому не мешает, то это сугубо личная проблема - теряться впереди, не теряться, ехать вперед немного повышая нагрузку, а потом ожидать - главное не мешать остальным.

Понимаю, конечно, что орг определяет правила, дисциплину (которые согласен должны быть), а остальные либо соглашаются и принимают их либо проходят мимо, но тем не менее требования и условия честно говоря немного противоречивы. Нужно ехать всем четко в группе без разрывов - пусть так и будет написано в условиях, формате (или оговорено на старте), если кто-то едет без навигации то всегда можно спокойно объяснить что к чему, а не потом эмоционально разъяснять чуть ли не переходя на оскорбления.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 3.9.17 16:07

Пояснювати з клавіатури досить непросто, набагато зрозуміліше це все буде на живому прикладі (отримаєш навік на кермо і спробуєш вести групу незнайомим маршрутом, коли попереду троє без навігації і гальмують на кожній розвилці). Повторюся: я не проти, аби учасники їхали вперед (в правилах це є), але який сенс від"їздити на 2 метри перед ведучим і обертатися, пригальмовуючи і питаючи про повороти - :unknown: (хвосту при цьому доводиться зупинятися) - мова йшла саме про це.
А щодо формату висловлювань - ну вибачайте, я не дівчинка-зефірка, виражаю думки, як є. Якщо тебе це ображає - матиму наувазі.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Andrey12 » 3.9.17 21:07

... коли попереду троє без навігації і гальмують на кожній розвилці
Большую часть пути (когда ехали впереди) ехал с Madness'ом - навигация у него была. Ситуации, когда бы ехал еще с 2-я и ни у одного из нас не было навигации тоже в упор не помню - если ошибаюсь, поясни. А вообщем сложности, нюансы роли оргов понимаю и отношусь с уважением, тут думаю даже и без наглядных, практических примеров понятно.
хвосту при цьому доводиться зупинятися
Повторюсь такой ситуации когда именно я останавливал группу не помню (не спорю могу ошибаться, не заметил), но даже если так почему сразу ты не обратила внимание и не сделала замечание?
А щодо формату висловлювань - ну вибачайте, я не дівчинка-зефірка, виражаю думки, як є. Якщо тебе це ображає - матиму наувазі.
Знаешь, вопрос даже не в форме выражения - если я действительно не прав и об этом говорят даже на повышенных тонах, то извинюсь и признаю свою ошибку, проблемы в этом нет, но больше задевает, когда не понимаешь в чем тебя обвиняют или делают чуть ли не крайним.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 3.9.17 21:36

Show
Большую часть пути (когда ехали впереди) ехал с Madness'ом - навигация у него была. Ситуации, когда бы ехал еще с 2-я и ни у одного из нас не было навигации тоже в упор не помню - если ошибаюсь, поясни. А вообщем сложности, нюансы роли оргов понимаю и отношусь с уважением, тут думаю даже и без наглядных, практических примеров понятно.
а хіба на маршруті я комусь щось говорила?
Повторюсь такой ситуации когда именно я останавливал группу не помню (не спорю могу ошибаться, не заметил), но даже если так почему сразу ты не обратила внимание и не сделала замечание?
зробила. Просто в дещо незвичній для тебе формі.
Знаешь, вопрос даже не в форме выражения - если я действительно не прав и об этом говорят даже на повышенных тонах, то извинюсь и признаю свою ошибку, проблемы в этом нет, но больше задевает, когда не понимаешь в чем тебя обвиняют или делают чуть ли не крайним.
крайнім я нікого не робила. Я лиш попросила не виїздити перед ведучим, не маючи навігації.
Поясню на прикладі (на жаль не маю фото): якщо пригадаєш місце, де я тобі все сказала, це було вже кілометрів за 5 до фінішу, притетерівський ліс з купою розвилок.
Я там вперше, відповідно, окрім насолоди пісками, треба було ще втичити у навік і орієнтуватися, куди звертати, де зрізати тощо.
Якщо я їду перша - робити це легко.
Якщо мене обганяють і їдуть вперед на 10-20-50+ метрів - це теж прийнятно.
Але якщо людина обганяє мене і стає тупо перед колесом на 1.5-2 метри - мені важко зрозуміти, куди саме маю звернути, бо я банально не бачу дороги.
Ну ок, напружує їхати в групі/дивитися на інші дупи/хочеться обіганти всіх/своя причина - всі ми люди. Але не забуваємо, що вся група сидить щільненько і місить піски за мною і за тобою.
Розвилка. Що робить людина, що їде першою і не має навігації? Правильно: пригальмовує і обертається назад, аби запитати, куди їхати далі.
Протягом маршруту зазвичай можна було якось об"їхати/звернути (наприклад поле, різкий поворот направо і потім по лісочку), і тоді "ведучим" без трека доводилося вливатися у хвіст. Але тут варіантів об"їзду нема.
Що доводиться робити всій групі? Зупинятися (бо те, що для нас пригальмувати до 5-7 км/год, для хвоста повна зупинка - повір, я їхала, коли догрібала після фотографування) і тупити у навік (адже більшості тих доріг немає на карті).
Це зручно? Я не права? Може бути, я цілком це допускаю.
Ображати я нікого не намагалася, просто виказала свої претензії у звичній для себе, але неприйнятній для тебе формі. Якщо це справді так вийшло - вибач.
Більше обговорювати це у темі не бачу сенсу - навряд чи комусь цікаво читати цю санта-барбару.
Всі питання, що залишилися, варто обговорювати в реалі.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення AlexGer » 3.9.17 23:33

Якщо просто розсудити по логіці:
Організатор виставляє умови участі у покатушці, кого влаштовує - той дотримується, кого не влаштовує - той їде у свою власну.
4. Темп і напрямок руху визначає організатор або особа, що назначена ведучим.
5. Учасник, що обганяє групу, вважається таким, що знає дорогу.
п. 4. Не влаштовує темп - їдь в іншу покатушку, або вперед/ назад на достатню відстань, щоб не заважати групі.
п.5. Їхав попереду, не було треку, не кажучи про те, що орг в будь-який момент може його змінити. Їдеш попереду - не питай дорогу, це досить тупо. В організатора і так багато думок в голові і відволікаючих факторів.
Разом зі стеженням напрямку, обдумуванням об'їздів, слідкуванням за таймінгом, темпом, конролем стану групи та ін. ще й працювати голосовим навігатором тому, що так комусь хочеться?
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Andrey12 » 4.9.17 09:01

Show
зробила. Просто в дещо незвичній для тебе формі.
...
Але якщо людина обганяє мене і стає тупо перед колесом на 1.5-2 метри - мені важко зрозуміти, куди саме маю звернути, бо я банально не бачу дороги.
В тот момент когда я тебя обошел, намеревался сходу вырваться на достаточную дистанцию и ехать с теми, кто был впереди на метров 10-20 (скажем так: те, кто более быстро проезжали пески, чем основная группа), но ты сходу начала высказывать про подрезку, соответственно я немного и сбавил ход, чтобы извинится, ты продолжала говорить, соответственно я и не прибавлял темп, чтобы слышать тебя, и попытаться что-то ответить. Оказывается это и была эта ситуация.

AlexGer, вопрос тут не в очевидной логике, а в конкретной ситуации.
п.4. Большую часть пути как уже написал ранее я ехал впереди (либо рядом с оргом - в самом начале) с ребятами, у которых была навигация.
п.5. Орга старался не напрягать (даже не помню спросил ли хоть раз у Ани куда поворачивать, хотя может в самом начале где-то и спрашивал), о корректности пути уточнял у ребят едущих рядом, если отвлекал своими вопросами, извините.

Сорри за продолжение Санта-Барбары...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 4.9.17 12:54

Show
В тот момент когда я тебя обошел, намеревался сходу вырваться на достаточную дистанцию и ехать с теми, кто был впереди на метров 10-20 (скажем так: те, кто более быстро проезжали пески, чем основная группа)
на той момент поряд зі мною їхав Сео і Майфлай (поряд, не попереду). Обидва без навігації.
Попереду не було нікого, всі сиділи в групі.
В результаті після перестановки ми стали наступним чином:
Сео Андрій12
Майфлай Уласенко
Відстань між передньою і задньою парою - метр-півтора.
Попереду розвилка. Питання: чи змогла Уласенко (зі зростом 166 см) побачити правильно дорогу з-за спин трьох здорових чоловіків?
(поворот був наліво, відповідно довелося зупинятися і тупити).
Зараз це здається капєц якою дрібницею, але на той момент це таки щось значило.
А можливо справа банально у тому, що ми давно не катали разом (більше року), відповідно і не зрозуміли один одного.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 4.9.17 15:20

Дякую всім за файний день, не дивлячись ні на що, було круто!
Фото дивитися, скачати.

Драсті-драсті
Зображення
і погнали
Зображення
Зображення
Михайлівка-Рубежівка. На карті озеро, по факту - кар"єр, прямо поряд з дорогою і будинками
Зображення
Немішаєве. Цього разу без тьолочок і овечок (лише олені лосі :D )
Зображення
Чим не букєт?
Зображення
"Сфоткай мєня так, наче я вжжжжух - і вода розступилася"
Зображення
Затоплений лісок
Зображення
Вирізняйся з натовпу!
Зображення
Трек прямо, а там паркан :unknown:
Зображення
Втім об"їзд знайшли, і виїхали прямо на хутір Бабка
Зображення
Липову алею так і не знайшли, схоже вона вже всьо.
Околиці Червоної Гірки порадували стежками у лісі
Зображення
Зображення
Але на виїзді в село акацієвий гайок, тому... Нувирозумієте :girl_pardon
Зображення
Зображення
Зображення
На фразі "О, а обидва вєльчика з проколами червоні!" Женя напружився :crazy: , але цього разу відбулися лише двома проколами.
Мчимо на Андріївку, адже там омріяна точка "Магаз" #crazy_pilot
Зображення
Перекусили, поповнили запаси, покрутили
Зображення
Королівка
Зображення
і за нею
Зображення
Зображення
Зображення
Квітучі околиці Ферми
Зображення
Головний об"єкт маршруту - озеро, з якого витікає р.Гульва (на жаль довелося знімати проти сонця, тому фото так собі; дуже хочеться побачити це місце в осінніх барвах)
Зображення
Зображення
Дорога до Забуяння чудова, як і саме село
Зображення
Зображення
Волосінь. 2 паркани, 1 ворота - і от ми вже даємо чималу петлю лісом, доки ті, хто спокусився магазином, наздоганяють асфальтом.
Трохи попетляли, зате розвідали нові дороги (дуже гарний, справжнє Полісся, з березами і соснами)
Зображення
Зображення
Зображення
На околиці села здибали якусь дічь (що воно таке було - так і не зрозуміли)
Зображення
Залізнична гілка Спартак - Буян
Зображення
Грейдер на Тетерів
Зображення
Передмістя
Зображення
Здобутки
Зображення
Найстрашніший підвид пасажира - велосипедист з кравчучками :ROFL:
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Pendel
* *
Повідомлень: 53
З нами з: 18.5.16 19:51
Стать: чол
Звідки: Київ Голосієво

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Pendel » 5.9.17 14:18

Чудові фото! Хочеться знову там опинитися. Дякую Аня! Маршрут дуже цікавий.

Аватар користувача
Tussini
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 25.12.14 12:54
Стать: чол
Звідки: Бориспіль, Київ

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Tussini » 5.9.17 21:43

Всім вдячний за компанію! Подяка оргу за трек! Фотографам - респект! :friends:
ФОТО
Вже не літо :( Спека минула, і їхати стало легше: замість двох літрів води потрібно возити термуху. :D
Піски біля Клавдієво-Тарасове вже не такі хардові, як були на "Десять Озер".

Зненацька №1
Зображення

Озеро біля Забуяння
Зображення
Зображення

Зненацька №2
Зображення

Seо7 поїхав кадрить тьолочок :lol:
Зображення

"Щось" біля Майданівки.
Зображення
Австралійці просто не могли не сперти такий вишуканий архітектурний дизайн :mosking:
Spoiler
Show
Зображення
Природні ресурси невпинно присвоюють :(
Зображення
Зображення

Пісківський склозавод. На фото купи битого скла. Дороги поруч місцями із насипу скло-крихти. Це дещо збуджувало власників камерних колес :o
Зображення
Востаннє редагувалось 5.9.17 21:45 користувачем Tussini, всього редагувалось 1 раз.
One's destination is never a place, but a new way of seeing things.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 5.9.17 21:45

Австралійці! Точно!
А я все не могла допетрати, що воно мені нагадувало :ROFL:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 02.09.2017 (R) Гульва

Повідомлення Ul@senko » 21.9.17 00:39

Пройдений трек: http://biketrack.in.ua/gulva.html
Краще зноситися, аніж заіржавіти.


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей