17.06.2017 (R) Річка Любич

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 16.6.17 15:28

Трек закінчила. Їхатиму міською електричкою 7411
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Alex_HYXT
* * * * *
Повідомлень: 1294
З нами з: 31.5.10 20:34
Стать: чол
Звідки: Київ, пр. Науки (поряд автовокзал)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Alex_HYXT » 16.6.17 20:20

Мене не буде, вибачайте. Тільки зараз отримав доступ до форуму.
Гарно покататися.
Все що відбувається на краще.

Аватар користувача
Tussini
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 25.12.14 12:54
Стать: чол
Звідки: Бориспіль, Київ

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Tussini » 17.6.17 05:08

Їдемо, чи перенос на завтра?
One's destination is never a place, but a new way of seeing things.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 17.6.17 05:40

Прогнози наче нормальні, їдемо
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
mulovik
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 6.9.16 19:55
Стать: чол
Звідки: Киев, Героев Севастополя

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення mulovik » 17.6.17 20:49

У меня вышло с доездами 175км. Падение, сломал флягодержатель и потерял флягу(сражу не заметил, мну больше беспокоила ушибленная грудина и общее состояние вела), потом перед не тяжелым подъемом слетела цепь, да так, что одевал я ее минут 10, соответственно добрать группу уже было нереально и я покрутил своим ходом, внезапно для меня выяснилось, что я в Черниговской области, карты которой у меня в телефоне не было, ехал чисто просто по треку. В лесу умудрился зацепить ветку так, что треснул пластик на шлеме(Привет всем адептам секты "Мне шлем не нужен"). Закончилась вода, а до магаза еще 20км песков. Фак. Боль и страдание. Навстречу по проселку шло двое велосипедистов, пообщались, предложили вернуться в Киев с ними, но до магаза было 2 км, и о никаком возврате не было и речи. Попрощались. Вот он магаз с такими родными алкашами, литр воды выпил сразу, восполнил гидро-запасы и решил доезжать асфальтом. Проехал километров пять жизнь наладилась, вернулся на трек, как оказалось силы в ногах еще были, не особо спеша еду к финишу, солнышко светит птички поют, просто рай. Километров за 5 до Киева меня накрывает адский ливень, через 15 минуть вода в некоторых местах доходила до каретки, а я еду по грунтам без навигации(ибо телефон переехал в рюкзак и толку под дождем от него мало). Благо есть привычка немного перебирать с одеждой: термуха и утеплители для колен пришлись очень кстати. Дальше обошлось без приключений. Вообщем "треш и угар" в субботу удался в полной мере. Спасибо всем за компанию! Ане отдельное огромное спасибо за трек, я почти не блукал, а для меня это уже показатель=).

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення leh.valensa » 17.6.17 20:49

Сьогодні їхалось на одному диханні #crazy_pilot ...на відміну від минулої суботи, коли я ледь повз з самого початку, відколовся від группи, доїхав соло. :robot:
Зараз їхав з группою із темпом групи. Нарешті!
Трек сподобався - швидкісний 8) :good: .
Наприкінці, в ПДНі, злякався дощу, трохи "вжарив", відколовшись від групи. Доїхав трек з першими краплинами дощу, ледь встиг закинути вел і вскочити в машину.

трохи фото: https://goo.gl/photos/G2RoZB1Uwe7pzgwb9
трек:
phpBB [media]

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 17.6.17 21:04

Падение, сломал флягодержатель и потерял флягу(сражу не заметил, мну больше беспокоила ушибленная грудина и общее состояние вела)
дитячий садок. Сказати не можна було??? })
Ми були коло Броварів, з такими симптомами треба у лікарню, а не в героїв гратися :dash2: .
Добре, що все добре скінчилося. А аби ні? Думаєш той маршрут вартий ризиків із здоров"ям?

Дуже хотілося написати "дощ ловив нас, але не спіймав", але не можу: вже коло Десенки, коли ми, вражені сіро-синім небом, докручували останні 8-10 км, Сашко ловить поріз - і понєслась душа в рай...
Про це він сам розповість краще. На Московський міст виїхали аж о 19 годині...
Дощ на щастя був несильний, але нам вистачило, аби намокнути і підмерзнути.
Загалом же маршрут досить годний, особливо класний має бути після невеликих дощиків, адже в першій частині часом дошкуляють пилючка і піски.
Зате після Літочків, як нагорода всім, хто доїхав, почалися кайфові грунти і мальовнича річка Любич.
Дякую всім учасникам за веселий активний день. 155 км зайшли на одному диханні.
Трек викладу днями, чекаємо фоточки від Сашка :friends: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Andrey12 » 17.6.17 21:18

Спасибо Ане за организацию, отличный раскаточный маршрут. На финише был около 17:50 (в конце чуть отстал от Сереги и Евгения - сказалась за час до того закончившаяся еда), в сумме вышло 181 км, средняя 18.5 км/ч. Хоть это и была 2-я покатушка за сезон, но воспринимается уже совсем по другому - если раньше на большинстве Аниных субботних покатушек подконец уже почти умирал, то сейчас ехал с группой, местами даже держался с впереди едущими лосями. Маршрут конечно не сложный и погодка была отличная (в Киеве правда накрыло дождем), но тем не менее, плюс местами были участки с песком, ну и дистанция нормальная.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 17.6.17 21:23

Сьогодні їхали дуже помірно - середня всього 17.5 км/год, середній пульс 137.
Show
треба ж якось заманювати людей на суботу :D
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Madness
* * * *
Повідомлень: 592
З нами з: 18.6.09 16:02
Звідки: Киев

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Madness » 17.6.17 21:27

В ПДН в'їхали четверо.Leh valensa рванув уперед.Ми з Євгеном та Андрієм покрутили повільніше.Але доїхавши до кінця парку недорахувалися Андрія.Почався дощ і ми сховались під міст.Трохи зачекавши , роз'їхались по домівках.Додому приїхав весь мокрий.
Катання пройшло вдало і різноманітно.Було багато пилу.Любіч дивує своєю красою.Всім дякую, гарно провели день.

Andrey12
* * *
Повідомлень: 200
З нами з: 19.5.14 15:01
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Andrey12 » 17.6.17 21:44

В ПДН в'їхали четверо.Leh valensa рванув уперед.Ми з Євгеном та Андрієм покрутили повільніше.Але доїхавши до кінця парку недорахувалися Андрія.Почався дощ і ми сховались під міст.Трохи зачекавши , роз'їхались по домівках.
Как ни странно, leh.valensa приехал на минут 5-10 позже нас) - по ходу мы в ПДН неплохо срезали трек. Я Вас видел (поехали по асфальту куда-то направо, еще удивился че вы туда поехали - по ходу под мост, как ты говоришь), буквально на финишном участке с плитами отстал на метров 200-300.
Show
Коварный орг :D
Востаннє редагувалось 17.6.17 22:06 користувачем Andrey12, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
mulovik
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 6.9.16 19:55
Стать: чол
Звідки: Киев, Героев Севастополя

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення mulovik » 17.6.17 21:58

Ми були коло Броварів, з такими симптомами треба у лікарню, а не в героїв гратися :dash2: .
Добре, що все добре скінчилося. А аби ні? Думаєш той маршрут вартий ризиків із здоров"ям?
Да ну, если-бы болело то риск был бы, так боли почти не было, я когда на 30-ке растормаживался об асфальт там удар сильнее был намного, тогда я сходил просветил грудной отдел, а тут забыл я об этом уже через 15 минут, но первое время нужно было прислушиваться к организму, вдруг что, потом к байку. Вообще ушел очень удачно, даже кисти не ушиб, с ними у меня вечные проблемы, из последствий только поломанный флягодержать, грудина меня сейчас не беспокоит, так, что можно сказать все обошлось. Хотя ты права, продолжать ехать нужно только после того как удостоверился в том, что все впорядке, а то народ с адреналином в крови может творить чудеса.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 17.6.17 22:07

Під адреналіном люди їдуть по 30 км зі зламаною рукою :duma:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення leh.valensa » 17.6.17 22:17

Как ни странно, leh.valensa приехал на минут 5-10 позже нас) - по ходу мы в ПДН неплохо срезали трек.
А если бы не срезали, то получили бы море удовольствия: по ПДНу трек - просто бомба! И скоростные участки, и вертолетики с одновременными поворотами и неровностями на дороге, и микрорулилово в каком-то загадочном лесочке (на земле нет травы, но лежит только кора деревьев).
...ну да, в конце маршрута тяжело "позажигать" с уставшими мышцами. Да, надвигается страшная дождевая синяя туча - хочется срезать и быстрее добраться. Ну, значит прохождение финальных "вкусняшек" останется на следующий раз.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення AlexGer » 18.6.17 15:53

Ну от і дратуті)
Маршрут для мене майже без сюрпризів, ті місця знаю.
А от проїхали добре. Оскільки мало катав останнім часом, а такі дистанції жодного разу в цьому році, то спокійний темп, мінімум зупинок та хороша компанія це було саме те, що треба для розкатки.
Але якась прокольно-дибільна карма мене не полишає...
Вже біля Києва, дивлячись на те, як хмари літають над містом крутимо на фініш з впевненістю, що встигнемо. АГА ЩЩЩАЗЗЗЗ... })
За 8 км до кінця на бруківці перед дамбою починає кидати, овва переднє колесо спустило. Ну ок безкамерка ж.
Накачую, знаходжу поріз, він невеликий - має заклеїти, повертаю діркою вниз, а на пісочок з дірки дме чисте повітря :ROFL: У мене в голові тільки
Зображення
Де, курва, подівся герметик, котрий я заливав цілу банку в квітні до старого...
Варіантів не багато, ставлю камеру. Оскільки хмарки підбираються все ближче починаю нервувати та спішити, адже я затримую до дощу ще 3 людей, через це все виходить криво/косо рубаю палець об ротор, кровяка тече %)
Ок, поставили камеру, поїхали. Валимо, починає накрапувати дощ і хобба, спускає колесо :dash2: ШОЗАНАХ? Камера ж точно ціла була. Приймаю рішення їхати на підкачках до зупинки біля моста Фукса, щоб не промокнути.
Підкачуюсь разів зо три і кожен раз колесо спускає все швидше. На середині ПДНу дощ припускає вже сильно, далі їхати ніяк, ховаємось під деревом, яке не сильно рятує, треба клеїти камеру.
Тут до мене приходить прозріння, я зробив дуже нюбську помилку. Коли ставив камеру, то бачив, що травило з порізу, в якому точно не було голки, тому з впевненістю і щоб не потрапило в покру зайвого бруду поставив камеру.
Але ж в безкамерці можуть вільно собі жити роками голки, котрі одразу заліпило і їх ззовні не помітно. :eek:
Так і є, перевіряю покру зсередини - стирчить мінімум 2 штуки. Оскільки камера брудна і дірок може бути тепер хтозна-скільки і хтозна-де, то витягую голки та ставлю позичену в Артема камеру.
Тим часом дощ притих і ми поїхали по мокрому ПДНу до фінішу. З цими плясками подолання останніх 8 км у нас зайняло 1 годину 20 хв :dash2:
Величезне дякую Ані, Артему та Андрію, що не залишили та допомогли з цією дибільною ситуацією.
Ну і фоточки ТУТ
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення AlexGer » 18.6.17 15:55

Зараз їхав з группою із темпом групи. Нарешті!
А іще ти єдиний, хто проїхав повністю за треком)
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Petrokol
* * *
Повідомлень: 360
З нами з: 22.5.13 09:44
Стать: чол
Звідки: Куренёффка

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Petrokol » 18.6.17 17:02

Дзинь вам на платформі Вишгородська, ви їхали в першому купе останнього, четвертого вагону! 8)

Аватар користувача
Tussini
* *
Повідомлень: 50
З нами з: 25.12.14 12:54
Стать: чол
Звідки: Бориспіль, Київ

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Tussini » 18.6.17 19:59

Фоточки

Склад холодильників кокаколи. Їх дійсно там так багато :o
Зображення

Героїня нашої покатушки. Так і хотілось похлюпатись :roll:
Зображення

Дельта р. Любич і Десна
Зображення

На бананову ферму не заходили, бо банани купили в магазині :pardon:
Зображення

Чудово проїхались ліском до Броварів, побачили Любич, файні доріжки вздовж Десни, трохи намокли - було весело. :dance2:
Вдячний Ані за організацію :Rose: Всім - за веселу компанію :friends:
Вітя, більше не виходь©
Мені з усієї покатухи найбільш запам"ятався той мужик у полі. Він же просто символ витривалості! Крутив педалі до останнього, доки вже не міг навіть стояти! :D
Зображення
One's destination is never a place, but a new way of seeing things.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 20.6.17 20:14

Пройдений трек:http://biketrack.in.ua/richka-lyubich.html
Фотоальбом дивитися ТУТ

Початок маршруту - старі знайомі сінгли і фрагмент "Броварських дюн"
Зображення
Зображення
Зображення
І от вже поля В.Димерки
Зображення
Зображення
Зображення
Цього дня не лише ми вирішили "тяпнути соточку-півтори" :D
Зображення
Богданівка і Семиполки випробували пісками і пилючкою
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ба навіть змусили попрацювати лопатками/насосом/ніпелем
Зображення
Але ось вже ліс на півночі парку Залісся і обід
Зображення
Далі має бути краще! Власне так і сталося :Yahoo!:
Зображення
Зображення
Зображення
Привіт, Любич! Від мосту на Любичів острів залишилися лише спогади
Зображення
Місце впадання р.Любич (справа) в Десну
Зображення
Зображення
Прекрасна декорація для групової фоточки
Зображення
Зображення
База відпочинку
Зображення
Колєга засмутився через ланцюга, що спав
Зображення
Чи може то замість велозамка? :D
Зображення
До ПДНу докотилися на одному диханні
Зображення
Зображення
А тут на нас вже чекали декорації, які змусили задуматися, чи варто дуже поспішати :crazy:
Зображення
Але довго думати не довелося, адже прокол все розставив на свої місця (див. опус Сашка).

Загалом маршрут годний, особливо для помірно-вологої погоди.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
pro1alex
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 3.6.13 20:22
Skype: pro1alex
Стать: чол
Звідки: Киев. Голосуха

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення pro1alex » 25.6.17 13:00

Вчора теж проїхав вашим маршрутом. :yes
Хочу сказати, що це дуже мальовничий і цікавий маршрут. :roll:
Враховуючи погодні умови (за день до моєї поїздки був дощ, а під час поїздки палючого сонця не було), ця поїздка виявилась не важкою і приємною.
Пісків дійсно мало, і завдяки вчорашньому дощу, майже всі вони проїжджались на ура, а пилюки не бачив я взагалі. По ґрунтових дорогах, особливо в другій половині маршруту, їхалось наче по асфальту. #crazy_pilot
Їхав у помірному темпі (рекордів не ставив), де хотів зупинявся, і встиг навіть в Любичі скупнутись.
Виїхав з дому в 8-00 а повернувся через 12 годин :duma:
Пульсомір показав середню частоту серцевих скорочень 118. Тож для сжиганія жиров це самоє оно :D
Особисто для мне це виявилась сама найдовша одноденна поїздка. 175.5км тож все таки рекорд було встановлено. 8-)
Враховуючи рекомендації Ані :old: (регулярна печєнька-цукерка, вода з Регідроном, контакне взуття, відповідна погода, одяг, і т.д.) ця відстань проїжджається з задоволенням і на одному диханні.

Раджу всім цей маршрут. Всім хто любить гарну природу, запах лісів, квітучих лугів, та свіжий вітер з Десни. :girl_in_love Ну і кожному хто хоче випробувати свої можливості ))) :crazy:
Дякую тобі Аня за чудовий маршрут. :Rose:
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ( Albert Einstein )
2014 - 2100 km
2015 - 3254 km
2016 - 2126 km
2017 - 4200 km

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення Ul@senko » 28.6.17 11:35

Пісків дійсно мало, і завдяки вчорашньому дощу, майже всі вони проїжджались на ура, а пилюки не бачив я взагалі.
піски і пилюка трохи давали про себе знати ~55-75 км, але дощ то все пофіксив :good: .
Рада, що сподобалося :friends:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

l-m
* * *
Повідомлень: 384
З нами з: 12.3.15 01:04
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: 17.06.2017 (R) Річка Любич

Повідомлення l-m » 5.7.17 22:33

Також сьогодні катнув цей маршрут. Сподобалось :)
Їхав без поспіху насолоджуючись краєвидами. Зараз на ланах квітнуть польові квіти та трави, на нивах достигають різноманітні злакові, краса!
Але й зовсім не матрацив, бо пізно виїхав - о 12:30. А з фарами у мене не складається, то ж мета була повернутись засвітла. Маршрут проходить у мене біля домівки, тож всього 150 км, мав встигнути. А як ні, чи покусає ледащо, то можна зрізати багаторазово катані ПДН/Погреби/Зазим'є.
Погода була гарна в плані того що сонячно та не спекотно (останні 20 хв навіть прохолодно було), але майже весь час вітер пику, як у нього так виходить?)
Ще цікаво, що у Броварському лісі об'їжджав калюжі, а трохи далі вже були місцями гарні піски та порох, на 60 км навіть почав скрипіти ланцюг. Але потім були в основному нормальні ґрунти і він став значно менше скрипіти о_О. Певно то та прикольна дорога у гаю після полів його зцілила :)
На Любич подивився, а вже о 19:30 на горизонті побачив Троєщину, отже часу вдосталь, поїхав через ПДН. Всього вийшло 152 км, загальний час 8:30, середня швидкість - 20.1 км/год, а пульс - 128.
Могло бути швидше, але через наш з гарміном навігаційний кретинизм втрачено десь хвилин 20, бо на кожному другому повороті скидав швидкість намагаюсь зрозуміти куди повертати, тому що падло гарміновське тупить постійно. І часто повертав таки не туди. А іноді не міг зрозуміти а куди все ж треба. Кілька разів навіть смартфон діставав. Таке.
До-речі, це вийшла моя найдовша поїздка соло.

Трек у Страві - https://www.strava.com/activities/1069186075


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 38 гостей