04.03.2017 (F) Батурині спонтанно

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

04.03.2017 (F) Батурин спонтанно

Повідомлення Arkis » 3.3.17 15:31

04.03.2017

Маршрут: Бахмач-Батурин-Бахмач

Місце збору: 07:00 Північні платформи
Старт: 10:20
Час фінішу: 17:00
Місце фінішу: Бахмач Пасажирський
Кілометраж: 55
Ґрунт/асфальт: 100 асфальт
Темп: 18-22
Брати з собою: Ремкомплект, гроші, фонарі,настрій
Зв'язок: Приват, тема
Спонтанна прогулянка у Батурин познімати поки вибір маршрутів невеликий. Мета - зйомка. Покатушка флеш. Я буду там знімати півтори, дві години. Розпочнеться сезон, вже туди не виїду.Отже вільний час на знайомство із центром першої гетьманської столиці. На зворотному можна і в Конотоп поїхати, не принципово. Темп прогулянковий, асфальт. Там вперше. Обід десь в кафе у Батурині Виїзд 830 д електричкою 7:30 від північних платформ. У випадку радикальної зміни погоди, відміна (вітер більше 5м/с, дощ) Варіанти назад. О 17:40 тяга Бахмач - Ніжин. Далі, Ніжин -Київ. Варіант 2. прямо із Бахмача електричка підвищеного комфорту о 19:45. Тоді треба чохол. Я ще не знаю, яким вєлом поїду. Може якщо сам то дуже компактним із чохлом.

Реєстрація

Зареєстровано: 1
Учасники:
Востаннє редагувалось 3.3.17 21:37 користувачем Arkis, всього редагувалось 8 разів.

Аватар користувача
Arkis
* * * *
Повідомлень: 586
З нами з: 15.7.10 21:18
Skype: bpdance
Стать: чол
Звідки: виноградарь

Re: 04.03.2017 (F) Батурин спонтанно

Повідомлення Arkis » 3.3.17 16:04

На велосипеде проехано 0 километров! Велопоездка не состоялась - лень самому стало ехать. Но в съемке я себе не отказал и прокатился галопом другим транспортом, так что успел поснимать только Национальный историко-культурный заповедник. На дворцово-парковый ансамбль Разумовского времени не хватило. Погода была чудной! Места там очень красивые, особенно когда Сейм размерзнет и позеленеет травка. Значит нужно спланировать более детально поездку в те места, захватив Глухов. Например Шостка - Глухов - Ландшафтный природный парк Сеймский - Батурин - Бахмач, на пару дней. Думаю, будет что посмотреть и где отдохнуть! Если кто то возьмет в разработку маршрут - присоединился бы)
А пока видео:
phpBB [media]

Аватар користувача
taram
*
Повідомлень: 39
З нами з: 29.3.15 07:29
Стать: чол

Re: 04.03.2017 (F) Батурині спонтанно

Повідомлення taram » 10.3.17 11:24

если будете планировать -составлю компанию..


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей